بهترین افزونه حراج وردپرس کدامیک از این 7 مورد می باشد؟

دنبال بهترین افزونه حراج وردپرس می گردی؟

در این مقاله 7 افزونه حراج در وردپرس را بررسی می کنیم تا بتوانید بهترین افزونه حراج وردپرس را با در نظر گرفتن همه جوانب انتخاب کنید.

پلاگین حراج محصولات به شما این امکان را می دهد که در وب سایت خودتان مشابه فروشگاه eBay ولی در وردپرس، حراج آنلاین راه اندازی کنید.

7 افزونه حراج محصولات در وردپرس

قبل از شروع به خاطر داشته باشید

وردپرس افزونه های متنوعی در زمینه حراج در دسترس قرار داده. بعضی از این افزونه ها بطور مستقیم برای خود وردپرس توسعه داده شده اند، در حالیکه برخی دیگر بعنوان افزونه ووکامرس در دسترس هستند.

بنا به انتخاب شما، راه اندازی این دو گروه با هم فرق می کنند.

برای مثال، افزونه های ووکامرسی برای راه اندازی به فروشگاه های آنلاین نیاز دارند.

در حالیکه مابقی افزونه ها فقط به یک سایت وردپرسی نیاز دارند و مانند افزونه های دیگر نصب و راه اندازی می شوند.

اگر انتظار دارید که از حراج هاتون استقبال گرمی بشه، به پارامترهای سرعت سایت مانند هاستینگ توجه ویژه داشته باشید. مطمئن باشید که در زمان هایی که بواسطه حراج، مراجعه کننده های زیادی به سمت سایت شما می آیند، با مشکل کندی سایت روبرو نشوند.

با توجه به موارد فوق، وقتشه که ببینیم بهترین افزونه حراج وردپرس کدامیک از مواردی زیر است:

1. YITH WooCommerce Auctions

افزونه حراج ووکامرس - YITH

افزونه حراج ووکامرس مجموعه YITH، پلاگین کاملی برای ووکامرس می باشد و به شما این امکان را می دهد که در عرض چند دقیقه وب سایتی شبیه ebay ایجاد کنید.

استفاده از آن بسیار ساده است و شما براحتی می توانید هر نوع محصولی را که تمایل دارید حراج کنید. می توان حداقل مبلغ پیشنهادی، حداقل افزایش پیشنهادی، قیمت رزرو، همین الان با این قیمت خرید کن، و موارد دیگری را در تنظیمات آن انجام داد.

همچنین شما می توانید زمانبندی حراج، تمدید زمان حراج، افزایش مهلت حراج، و کنترل کاملی بر روند اجرای حراج داشته باشید.

قابلیت هایی که نام برده شد روی ووکامرس پیاده سازی می شوند، بنابراین در ابتدا لازمه که یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید. سپس می توانید افزونه را نصب و در نهایت محصولاتی که مد نظرتان هست را حراج کنید.

افزونه این قابلیت را دارد تا با فروشگاه های آنلاینی که چند فروشنده دارند سازگار شود، بطوریکه به فروشندگان این امکان را می دهد تا محصولاتشان را در سایت شما حراج کنند. به شما هم این امکان را می دهد که با فراهم کردن بستر فروش برای فروشندگان دیگر پول بیشتری بدست بیاورید.

2. WP Auctions

wpauctions

WP Auctions یک راهکار دیگه است تا بتوانید براحتی در سایت وردپرسی خودتان حراج راه اندازی کنید. این افزونه به شما کمک می کند به سادگی به سایت تان حراج اضافه کنید، قیمت شروع و تاریخ را تعیین کنید و منتظر بمانید تا پیشنهادات ارائه شوند.

بعد، شما می توانید که پیشنهاد برنده را به صفحه ای هدایت کنید که در آن امکان پرداخت با درگاه های پرداخت وجود دارد. یا بجای آن کار می توانید بصورت دستی یا روش های دیگر پرداخت ها را انجام دهید.

شما می توانید محصولاتی که می خواهید حراج کنید را به یک مقاله، یک صفحه یا سایدبار سایت تان اضافه کنید. همچنین شما می توانید بصورت یک تگ به پوسته سفارشی سازی شده وردپرس تان اضافه کنید.

محدود بودن گزینه های پرداخت و بسیاری از قابلیت های دیگر که در افزونه های دیگر وجود دارد، نکته منفی این افزونه است. ولی به هر حال، در صورتیکه نخواهید از پلاگین های ووکامرسی استفاده کنید، این افزونه گزینه بسیار خوبی می باشد.

3. Ultimate WordPress Auction

ultimate-auctions-wordpress

Ultimate WordPress Auction راه مناسب دیگری برای اضافه کردن حراج به سایت وردپرسی یا فروشگاه ووکامرسی شما می باشد.

این افزونه به شما کمک می کند که محصولات حراجی را اضافه کنید، زمان پیشنهاد تعیین کنید، و با استفاده از یک دشبورد ساده حراج هایتان را مدیریت کنید. در نسخه رایگان این این امکان درگاه پرداخت را نیز خواهید داشت. نسخه تجاری این افزونه امکان پرداخت از طریق استریپ را نیز به شما می دهد.

همچنین در صورت نصب بر روی ووکامرس، امکان استفاده از افزونه چند فروشندگی را هم به شما می دهد.

4. WP Ebay Products Feed

wp-ebay-product-feeds

WP Ebay Products Feed این امکان را به شما می دهد تا حراج های eBay تان را در سایت وردپرسی خودتان در دسترس قرار دهید. این قابلیت برای فروشندگانی که بصورت موازی در eBay محصولی برای فروش دارند بسیار مفید است.

همچنین اعتبار شما را بعنوان یک فروشنده فعال نزد کاربرانتان بسیار بالا می برد.

استفاده از این افزونه بسیار ساده است. براحتی شناسه eBay خود را اضافه می کنید و از یک سرویس واسط برای تبدیل آن به فید RSS استفاده می کنید. سپس تنظیم می کنید که می خواهید محصولاتی که نمایش داده می شدند، به چه شکلی فید شوند.

افزونه به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از شناسه همکاری در فروشتان، با eBay لینک برقرار کنید.  همچنین از ویرایشگر گوتنبرگ برای نمایش فیدهای حراج در همه جای سایت تان نیز پشتیبانی می کند.

در ضمن افزونه این قابلیت را دارد که با دیگر افزونه های حراج وردپرس یا ووکامرس، و یا بصورت راهکاری مستقل برای ارسال پیشنهادات کاربران به پروفایل eBay شما استفاده شود.

5. Auctions Made Easy for WooCommerce

auctionsmadeeasyforwoocommerce

Auctions Made Easy for WooCommerce یک افزونه وردپرسی می باشد که بطور اختصاصی برای فروشگاه های ووکامرسی ساخته شده است.

این افزونه از حراج های عادی، معکوس، مهر و موم شده، پراکسی و دیگر حراج ها پشتیبانی می کند. به کاربران امکان ورود و بررسی داشبورد حراج خودشان را می دهد. زمانیکه حراجی را برنده شوند، لینکی را برای تکمیل پرداخت سفارش شان ملاحظه می کنند.

روش اضافه کردن محصولات به حراج مشابه اضافه کردن محصولات دیگر به ووکامرس می باشد. زمانیکه که محصولی را بعنوان یک محصول حراجی انتخاب کردید، گزینه زمانبندی، شروع سفارش و دیگر تنظیمات برای شما ظاهر می شود.

محصولات حراجی شما توسط یک تایمر در حال کم شدن برای فعال کردن اثر FOMO در صفحه محصول، به زیبایی نمایش داده می شوند.

ووکامرس این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از چند درگاه پرداخت، افزونه ها و ابزارهای معروف ووکامرسی، قابلیت های سایت تان گسترش دهید.

6. WP-Lister Lite for eBay

wplisterliteforebay

WP-Lister Lite for eBay افزونه ووکامرسی می باشد که به شما این امکان را می دهد تا به سادگی محصولات ووکامرسی تان را به فروشگاه eBay اضافه کنید.

شما به سادگی می توانید همزمان محصولات فروشگاه آنلاین و فروشگاه eBay خود را لیست کنید. ولی به شما اجازه راه اندازی حراج بر روی فروشگاه ووکامرسی تان را نمی دهد.

به هر حال، شما می توانید از یک افزونه ووکامرسی متفاوت برای حراج استفاده کنید و یا با استفاده از اطلاعات محصولات مشابه بدون نیاز به ورود مجدد آنها، حراج را در eBay راه اندازی کنید.

این افزونه برای راه اندازی نیاز به یک API دارد، لذا برای استفاده کمی پیچیده می باشد. با این حال پس از راه اندازی، فرآیند اجرا بصورت روانی خواهد بود.

7. Auction Nudge

auctionnudge

Auction Nudge این امکان را به شما می دهد که شما پروفایل eBay خود را به وب سایت وردپرسی  یا فروشگاه اینترنتی تان بیاورید.

وقتیکه بخواهید نشان دهید فروشنده ای خوشنام هستید یا فقط بخواهید حراج های eBay تان را تبلیغ کنید، این افزونه  بطور خاصی برای شما مفید خواهد بود. این افزونه در آوردن مطالب از اکانت eBay شما به وردپرس بسیار خوب عمل می کند.

استفاده از این افزونه بسیار ساده است و دارای گزینه های منعطفی برای نمایش محصولات eBay، اطلاعات پروفایل و آخرین بازخوردهای شما می باشد.

می توانید از آن در کنار هر افزونه حراج وردپرسی که در این مقاله گفته شد استفاده کنید و به کاربران این امکان را بدهید که فعالیت های گذشته شما را در این حوزه مشاهده کنند.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه حراج وردپرس کمک کرده باشد.

 

 

 

 

wpbeginner

دیدگاه ها

Comments