آموزش اینستاگرام برای کسب و کار

مدت ها بود که تمرکزم روی تلگرام بود. بعد از اینکه تلگرام کاراییش کم شد، هنوز هم رقبتی به فعالیت در اینستاگرام نشون نمی دادم. ولی الان که این مطلب رو دارم می نویسم، کمتر از دو ماهه که به اینستاگرام و آموزش اینستاگرام برای کسب و کار علاقمند شدم. در این مقاله که از سری مقالات آموزش دیجیتال مارکتینگ هست، گام هایی رو براتون برنامه ریزی کردم که با قدم بداشتن بر اساس اون درصد بالایی از نتایج خوب رو نصیب خودتون می کنید.

اینستاگرام قطعه ای از پازل دیجیتال مارکتینگ

اگر در حال آموزش اینستاگرام برای کسب و کار هستید، عملا شما وارد دنیای بزرگ و باحال دیجیتال مارکتینگ شدید. دنیایی که قدم گذاشتن در اون هم می تونه سرخوردگی و نا امیدی بهمراه داشته باشه، و هم می تونه ثروت و اعتماد بنفس بالا ثمره اون باشه.

دنیای دیجیتا مارکتینگ از بخش های زیادی تشکیل شده. بعضی هاش برای همه آشنا و بعضی هاش یه مقدار تخصیصی میشه. به اعتقاد من اینستاگرام حدودا 15 تا 20 درصد از حوزه دیجیتال مارکتینگ رو پوشش میده. این مقدار زمانی خودش رو خوب نشون میده که مشغول چیدن قطعات دیگه ای از پازل دیجیتال مارکتینگ باشید.

آموزش اینستاگرام برای کسب و کار رو از کجا شروع کنم؟

برای شروع لازمه که شما حتما یه گوشی هوشمند داشته باشید. ولی اگر در کنار گوشی هوشمند به کامپیوتر یا نوت بوک هم دسترسی داشته باشید، سریعتر و با کیفیت بهتری به نتیجه میرسید.

عنوان هشتگ برای پست اینستاگرام

یکی از کار هایی که در آموزش اینستاگرام برای کسب و کار  بهش پرداخته میشه، انتخاب کلید واژه های درست برای هشت گذاری هستش. اینکار باعث میشه که بازدید کننده های پیجتون و بعدش مشتری هاتون رو به شکل باور نکردنی زیاد کنید. برای اینکار کافیه به یکی از سایت های زیر برید و کلمات اصلی فعالیت خودتون رو بهش بدید. نتیجه اینکار اعجاب آوره! شما شاهد کلیدواژه هایی  هستید که کاربران بر اساس اون ها خواسته هاشون رو جستجو می کنند. براتون مثالی میزنم.

اگر کسب و کارتون در حوزه زیبایی هست، و در شاخه ی اپیلاسیون فعالیت دارید، کلمه اپیلاسیون رو به یکی از این سایت های زیر بدید و ببینید که چه نتیجه ای رو بر می گردونه.

wordtracker.com

keywordtool.io

کلماتی که در تصویر بالا می بینید، کلمات درست برای هشتگ گذاری هستند نه اون چیزی که از نظر خودمون صحیح اند!

ارسال خودکار پست در اینستاگرام

برای اینکه فعالیت هاتون در اینستاگرام منظم و زمانبندی شده باشه، کافیه از ابزارهایی که برای اینکار تعبیه شده استفاده کنید. در ادامه سایت هایی رو بهتون معرفی می کنم که از طریق اونها می تونید اینکار رو انجام بدید.

hootsuite.com

postcron.com

روش های افزایش فالوور اینستاگرام

  • افزایش فالوور اینستاگرام از طریق ربات
  • افزایش فالوور اینستاگرام بصورت دستی
  • افزایش فالوور اینستاگرام از طریق درج محتوای جذاب

دیدگاه ها

Comments