تعرفه سئو و بهینه سازی سایت وردپرس

صاحبان مشاغلی که تصمیم به داشتن سایت برای فروش محصولات و یا خدماتشون گرفتن خوب میدونن که داشتن سایت بدون در نظر گرفتن سئو و بهینه سازی سایت هیچگونه آورده ای جز هزینه های سالانه نداره. در این مقاله از سری مقالات آموزش وردپرس ، سعی داریم علاوه بر اینکه علت انجام سئو سایت بپردازیم سئوال بیشتر این دوستان در خصوص تعرفه سئو و بهینه سازی سایت ، بالاخص سایت های وردپرسی رو هم پاسخ بدیم.

نقش سئو در طراحی سایت

شاید برخی از دوستانی که در حوزه وب فعالیت می کنند در مقابل این سوال که نقش سئو در طراحی سایت چیست قرار بگیرند، اولین پاسخی که به ذهنشون میرسه این باشه که سئو نقشی در طراحی سایت نداره!

در عین حال که شاید این پاسخ صحیح باشه ولی باید به این نکته توجه کنیم که سایتی که بصورت استاندارد طراحی و برنامه نویسی نشده باشه، گوگل نظر مثبتی بهش نداره! وقتی هم که سایتی مورد اقبال گوگل نباشه قطعا در هنگام سئو، امتیاز مورد نظر جهت رسیدن به لینک اول گوگل رو کسب نمی کنه.

هزینه سئو سایت

حالا که با نقش سئو در طراحی سایت آشنا شدیم، به این سوال هم پاسخ بدیم که تعرفه سئو و بهینه سازی سایت چقدره؟

برای پاسخ به این سوال آکادمی طراحی سایت درساژ لیست قیمت سئو رو با پلن های متنوع، برای ارزیابی شما عزیزان تهیه و برنامه ریزی کرده. با مراجعه به لینک لیست قیمت سئو  ، امکان انتخاب بهترین پلن متناسب با بودجه و شرایطتون وجود داره.

انجام سئو سایت با توجه به تعرفه سئو و بهینه سازی سایت

یکی از تیم های تخصصی درساژ ، وظیفه انجام سئو سایت های شما با توجه به تعرفه سئو و بهینه سازی سایت متناسب با خواست شما رو بعهده داره. در همین راستا درساژ شرایطی رو فراهم کرده که در صورت صلاحدیدتون میتونید بصورت رایگان مشاوره بگیرید. مطمئن باشید که خیلی از ابهام هاتون پاسخ داده میشه.

 

این مقاله از سری مقالات آموزش وردپرس بود که بطور اختصاصی بر روی ” تعرفه سئو و بهینه سازی سایت وردپرس ” تمرکز داشت. امیدوارم که مفید واقع شده باشه. دیدگاه یادتون نره (:

دیدگاه ها

Comments